Farmina Natural&Delicious to pełnoporcjowa karma dla psów produkowana we Włoszech. To produkt wysokiej jakości zajmujący szczytowe miejsce w rankingach psich karm. Producent zaznacza, że pokarm jest wytwarzany ze składników najwyższej jakości, odpowiednio wyselekcjonowanych gatunków mięs oraz nie zawiera konserwantów ani sztucznych barwników. Skład karmy uzupełniają owoce będące źródłem witamin. Farmina N&D to karma niezawierająca zbóż. 

Farmina N&D występuje w postaci suchej i mokrej. Oba rodzaje karmy dostępne są w czterech wariantach smakowych: kurczak z granatem, jagnięcina z borówką, dziczyzna z jabłkiem oraz ryby z pomarańczą. 

Granulki karm suchych są dostępne w trzech rozmiarach: mini, medium, large. Dzięki temu karma jest odpowiednia zarówno dla ras małychśrednich, jak i dużych. Niewielki rozmiar granulek sprawia, że karma Farmina N&D Puppy doskonale sprawdzi się w przypadku szczeniąt, niwelując ryzyko zakrztuszenia. 

W suchych i mokrych karmach Farmina N&D ilość mięsa wynosi 50%. Produkt charakteryzuje się wysoką zawartością białka wynoszącą 44% oraz stosunkowo niewielką zawartością węglowodanów – 27% i tłuszczu – 20%. Skład suchych i mokrych karm określany jest jako ponadprzeciętny, co oznacza, że produkt spełnia potrzeby i wymagania psów. Linia mokrych karm występuje pod postacią pasztetów. 

Producent stworzył linię karm weterynaryjnych Farmina VetLife. Przeznaczone są dla psów z problemami zdrowotnymi. Dedykowane są zwierzętom zmagającym się z obecnością kryształów w moczu, kamieniami nerkowymi, alergiami, kłopotami gastrycznymi, chorą wątrobą lub sercem. Skład karm został dobrany tak, aby spełniać kulinarne wymogi zwierząt oraz wspomagać je w walce z chorobą

Karma Farmina N&D jest określana jako żywność kompletna. Oznacza to, że w swym składzie zawiera wszystkie składniki i suplementy niezbędne do prawidłowego funkcjonowania zwierzęcia. Firma jasno określa, które rodzaje mięs i podrobów zostały wykorzystane przy produkcji karmy. Dzięki temu opiekun doskonale wie, co podaje swojemu pupilowi. Skład uzupełniają owoce i warzywa będące idealnym źródłem witamin

Pełnoporcjowa karma spełnia całodzienne potrzeby żywieniowe psa. Producent zaznacza, że w przypadku stosowania karmy Farmina N&D nie jest wymagana dodatkowa suplementacja. Dzięki temu, że karma nie zawiera zbóż oraz dodatkowych wypełniaczy, jest lekkostrawna i nie powoduje u psa dolegliwości żołądkowych. Co więcej, opakowania, w których znajduje się karma nadają się do wielokrotnego recyklingu, a więc firma dba o środowisko.